مشاوره دیجیتال مارکتینگ و آموزش مهارت های بازاریابی دیجیتال

با استفاده از دیجیتال مارکتینگ میتوانید دیدگاهی جامع و کلی نسبت به تمامی مقیاسهای موجود (تعداد لایک، view، کلیک، زمان صرف شده در پیج، اشتراگ گذاریها و غیره) داشته باشید. از وبسایت رسمی شرکت گرفته تا سایر داراییهای برندینگ آنلاین (تبلیغات دیجیتال، ایمیلی، بروشورهای آنلاین و غیره)، همه این موارد زیرمجموعهی دیجیتال مارکتینک در نظر گرفته میشوند. بهترین بازاریابهای دیجیتال (یا دیجیتال مارکترها)، از نحوهی استفاده از دیجیتال مارکتینگ در راستای رسیدن به اهداف، تصویر واضحی دارند و بسته به هدفی که برای استراتژی مارکتینگ در نظر میگیرند، کمپینهای بزرگی را (یا به صورت رایگان و یا از طریق کانالهای پولی) ایجاد میکنند.

محتوای دیجیتال و دیجیتال مارکتینگ آنقدر متداول شده که همهی مشتریها از آن برای شناخت و اعتماد به برند استفاده میکنند. فرض کنید بروشور محصولاتتان را آمده کردهاید و آن را در صندوق پست خانههای مردم انداختهاید (بروشور هم یک نوع محتوای آفلاین است). شاید دلتان بخواهد به جای هزینه کردن برای کمپینهای PPC، همان پول را صرف نرمافزارهای طراحی کنید تا محتوای مناسبی برای اینستاگرام بسازید و نرخ تبدیل بالایی در اینستاگرام داشته باشید. اگر تیم فروش دارید، صحبت کردن با آن ها می تواند یکی از سریع ترین راه ها برای بدست آوردن پرسونای خریدار موثر باشد.

انویدیا (Nvidia)، یکی از غولهای حوزه فناوری، روز سهشنبه در نمایشگاه لوازم الکترونیکی لاسوگاس، اعلام کرد که پلتفرمی به نام اومنیورس (Omniverse) ویژه طراحی سهبعدی و شبیهسازی دنیاهای مجازی ساخته است و از این پس آن را بهصورت رایگان در اختیار توسعهدهندگان و هنرمندان قرار خواهد داد. اما قاعدتاً با افزایش تبلیغات متعدد، امکان پس زدن تبلیغات بسیار زیاد شده است و خلاقیت در بازاریابی بحثی است که امروزه بیش از پیش به آن توجه می شود.

اگر به دنبال سود زیاد در کسب و کارتان هستید بهتر است از بازاریابی دیجیتال استفاده کنید و اگر می خواهید در هزینه های خود صرفه جویی کنید باید خودتان بازاریابی دیجیتال را یاد بگیرید. رسانه ای که برای انتشار تبلیغات بنری از آن استفاده میکنید و میزان ارتباط آن با کسب و کارتان در موفقیت این شیوه از تبلیغات بسیار تاثیرگذار است. به دلیل توسعه پرشتاب این بخش، اصطلاح دیجیتال مارکتینگ بسیار گسترده شده است و خیلی از امور بازاریابی را در برمیگیرد در نتیجه مشکل است که مشخص کنید بازاریابی در چه نقطهای تمام میشود و دیجیتال مارکتینگ از کجا شروع میشود!

روشهای قدیمی مارکتینگ، از طریق تبلیغات چاپی، ارتباطات تلفنی و یا فیزیکی صورت میگیرند و دیجیتال مارکتینگ از طریق الکترونیکی و آنلاین. احتمالاً نام افزونه yoast را بیشتر از سایر مدلهای ابزار دیجیتال مارکتینگ معرفی شنیدهاید، چرا که به صورت رایگان در ورد پرس قابل استفاده است. استراتژیهای دیجیتال مارکتینگ دستتان را برای تغییرات باز میگذارند تا هیچوقت پولتان را در کانالی که عملکرد مناسب ندارد، دور نریزید. مشکل اینجاست که نمیدانید چند نفر بروشور را باز کرده و چند نفر آن را مستقیما در سطل زباله انداختهاند. به عنوان مثال یک بازاریاب محتوا (content marketer)، میتواند مجموعهای از مقالات را برای وبلاگ آمده کند و از آنها در راستای تولید سرنخ بهره بگیرد؛ بازاریاب شبکههای اجتماعی (social media marketer) میتواند آنها را در اکانتهای شرکت در شبکههای اجتماعی به اشتراک بگذارد؛ بازاریاب ایمیلی (email marketer) هم کمپینی ایجاد کرده و ایمیلی برای سرنخها بفرستد و اطلاعات شرکت را به اشتراک بگذارد.

و اگر هم وبسایت نداشته باشند، حداقل در شبکههای اجتماعی حضور دارند و یا از استراتژیهای تبلیغات آنلاین استفاده میکنند. به علاوه میتوانید با استفاده از بازاریابی اینفلوئنسری در شبکههای اجتماعی، مخاطبان جدیدی جذب کنید. به هرحال تنها راه ما برای تبلیغات در شکبههای اجتماعی، اینفلئونسر مارکتینگ یا بازاریابی اثر گذار و تبلیغات گسترده است. اگر شما هم به دنبال نمونه قرارداد دیجیتال مارکتینگ هستید. هدف شما از ورود به دنیای دیجیتال هر چه که باشد باید مطمئن شوید که نتایج را به خوبی بررسی میکنید و نقاط قوت و ضعفتان را به درستی میسنجید. به کمک این ابزار ارسال ۱۲۰۰۰ ایمیل برای ۲۰۰۰ نفر در هر ماه رایگان است.

بحث و مجادله بر سر این موضوع که چرا سایز هر بلاک بیت کوین باید ۱ مگابایت باشد، ریشه چندساله دارد که درنهایت به ایجاد بیت کوین کش منجر شد. استفاده از بیت کوین برای امور پرداختی شاید تنها بخشی باشد که دولتها بتوانند فشار بیشتری بر آن اعمال کنند. به علاوه میتوانید تعداد پیجهای دیده شده، دستگاه استفاده شده (تلفن، کامپیوتر، تبلت)، موقعیت مکانی و سایر دادههای دیجیتال آنالیتیکس را مشاهده کنید. دیجیتال مارکتینک تاکتیکها و کانالهای دیجیتال بسیاری را شامل میشود.