شفافیت را چه کسی درست کرد؟

پوتین آمریکایی نسبت به انواع دیگر پوتین سنگینتر است و دلیل آن استفاده از کفی قدرتمندی است که اجاره راهپیمایی در شرایط غیر معمول را فراهم میآورد. در صورتی که پوتین سربازی را، برای اهداف دیگری به جز فعالیت نظامی انتخاب میکنید، پوشیدن پوتین بنددار در محیطهای مرطوب و جنگلی بهتر از پوتین زیپدار است. در حال حاضر آقای احمدی نژاد به چه فعالیت هایی مشغولند؟ احمدی نژاد چرا سکوت کرده و پاسخ انتقادات را نمی دهد؟ نمی تواند که روز و شب مشغول به جواب دادن فحاشی ها شود. نه بلکه این ها حرفه و حقه های رسانه ای برای کم نشان دادن جمعیت است و ما هم از این کار ها را بلدیم. دوستانی که از نزدیک حضور داشتند و آنچه را که روایت می کردند علاقه مردم بود و اگر شما هم از نزدیک حضور داشتید این سوال را نمی پرسید ولی روایات رسانه ها فرق می کرد،کاهش محبوبیت احمدی نژاد و کم بودن جمعیت در مشهد به روایت رسانه های اصلاح طلب بود و بدانید با این کار ها محبوبیت آقای احمدی نژاد مشخص نمی شود. زمانی که بوسنی بازی فوتبال را از ایران برد، تعدادی زیادی پیامک به من رسید و در آن نوشته بود : دولت یازدهم باخت ایران در مسابقات جام جهانی را متوجه احمدی نژاد کرده است.

احمدینژاد میگوید طرح افزایش قیمت بنزین به آن روش توهین به مردم بوده است. احمدینژاد مدعی شده که برای آزادی زندانیان سیاسی بعد از انتخابات ۸۸ تلاش کرده و تمام این تلاشها ثبت شده است. محمود احمدینژاد خطاب به عبدالله مومنی گفت وقتی شما زندان بودید من خیلی ناراحت بودم و برای آزادی شما تلاش کردم که نشد. طبق قانون احمدی نژاد همچنین اجازه ای ندارد که خط قرمز تعیین کند، الان فیلمش در یوتیوب هست می توانید بروید نگاه کنید، بخاطر اینکه احمدی نژاد از رسانه فراگیر محروم بود هیچ وقت حرف های درست ایشان منتشر نشد . احمدی نژاد فقط سوال کرد زمانی که به احمدی نژاد ضدولایت فقیه و فراماسونر می گفتند بی اخلاقی نبود؟ وی خطاب به جمالالدین موسوی، خبرنگار بیبیسی که پرسید شما چرا به آنجلیا جولی رأی دادید گفت من فقط به آنجلیا جولی علاقه ندارم! به شما هم علاقه دارم آقای موسوی! به بیس بال علاقه دارد. آقای احمدی نژاد به محض اینکه دوران ریاست جمهوری ایشان به اتمام رسید، پیگیر دانشگاه ایرانیان بودند ، ولی دولت یازدهم بخاطر هراسی از احمدی نژاد دارد حاضر نشدند که یک فضای اجتماعی در اختیارش قرار بگیرد واین فرصت را از آقای احمدی نژاد دریغ کردند.

بستگی به جمع بندی نهایی دارد و تا این لحظه تصمیم به بازگشت ندارد ولی احتمال دارد طبق تحولات آینده تصمیم دیگر بگیرند و اگر تصیم به بازگشت بگیرند، دغدغه مردم و منافع انقلاب را دارند. اگر احمدی نژاد احساس کند به مردم و منافع انقلاب آسیب جدی وارد می شود به نظر من آقای احمدی نژاد برمی گردد تاکنون هم اعتقاد دارند که در بعضی از موارد به منافع مردم و انقلاب آسیب وارد شده است . خیر.بلکه سیاه نمایی رسانه ای بود مثل سیاه نمایی که صداوسیما در ماه های آخر ریاست جمهوری احمدی نژاد برای سفرهای استانی انجام می داد. این ها هیچ انصافی در برابر احمدی نژاد ندارند، دوستانی که به تولید، یارانه ها و شورای گفتگوی دولت احمدی نژاد انتقاد می کردنند، در طول این یک سال چه کاری انجام دادند؟ اوباما در سال ۲۰۰۹ به عنوان چهل و چهارمین رئیس جمهور و بایدن به عنوان چهل و هفتمین معاون ریاست جمهوری آمریکا انتخاب شدند.

او گفت مشاور خود من هم بازداشت کردند و به اندازه توانی که رئیس جمهور داشته تلاش کرده است! او ندیمهای است که در یک جامعه پارآرمانشهر در آینده زندگی میکند و برای آزادی خودش و دیگر ندیمههای شبیه به خودش در تلاش است و میجنگد. ۶ آیا رابطه با آمریکا خطر او را برای ما کم میکند؟ روحانی عنوان کرد: شرایط به گونهای است که اگر بخواهند همین امروز میتوانیم تحریمها را لغو کنیم؛ نه فردا! مالی در آغاز مصاحبه خود ضمن فاجعهبار توصیف کردن تصمیم دولت «دونالد ترامپ» رئیسجمهور سابق آمریکا برای خروج یکجانبه از برجام تصریح کرد: «موضع جو بایدن و آنتونی بلینکن و دیگر اعضای تیم این است که بازگشت به برجام در راستای منافع ایالات متحده آمریکا است و تا حد زیادی برای مشاهده توقف پیشرفت ایران برای دستیابی به بمب و جلوگیری از تنشها در خاورمیانه (غرب آسیا) ضروری است». به گزارش جماران؛ یورونیوز نوشت: ۲۰ سال مداخله نظامی ایالات متحده آمریکا و متحدانش همراه با سرمایه گذاری مادی و انسانی در افغانستان شکست خورد و اکنون سوال بسیاری این است که چرا ملت سازی یا دولت سازی در افغانستان شکست خورده است. این یک اعتراض بود و مردم بیگناه بسیاری آسیب دیدند. سریال پایتخت ۵ یک سریال پرمخاطب بوده که استقبال مردم از آن باعث شد که ۵ قسمت از آن طی سالهای قبل، ساخته شود.