سرویسهای بانک پارسیان و سینا در پلتفرم بانکداری باز سنباد عملیاتی شد

قرارداد اختیار معامله قراردادی است که در آن یک طرف، اختیار(حق) خرید و یا فروش کالایی را از طرف دیگر خریداری می کند. کارشناسان بورسی معتقدند در صنایع دلارمحور افت قیمت دلار کمتر از نرخ پیشبینی شده در بودجه شرکتها باعث کاهش سود آوری میشود البته میزان آن به قیمت پیشبینی شده دلار در صورتهای مالی بودجه ابتدای سال شرکتها و تفاوت آن با نرخ دلار نیمایی بستگی دارد، اما گروه دیگر از صنایع بورسی، صنایع ریالمحورهستند. البته بانک سینا کمی شرایط سخت تری نسبت به دیگر بانکها برای پرداخت وام جعاله دارد. در این میان تحلیلگران ضمن خوشبینی نسبت به سودآوری بیشتر بنگاههای بورسی تاکید میکنند کاهش نرخ دلار با چنین شدتی نباید به هراس سرمایهگذاران بازار سهام منجر شود. متخصص بازار سرمایه معتقد است: دیده میشود که دولت با قاطعیت این دخالت را انجام میدهد و سازمان بورس و عوامل آن را جدی نمیدانند و این مسئله خلأ مهمی است که باعث ایجاد رانت و فساد در بازار میشود.

«بازار سرمایه در فضای غبارآلودی بهسر میبرد بهطوری که درحالحاضر نرخ ارز به یکی از معضلات جدی فعالان بورسی تبدیل شده است.گرچه در اواخر دولت روحانی زمزمه دلار ۱۵ هزارتومانینیز بهگوش میرسید اما حتی در صورت بهثمر رسیدن مذاکرات بینالمللی بعید بهنظر میرسد نرخ تعادلی دلاراز کانال۲۲هزارتومان سقوط کند.» این اظهارات مهدی افنانی، کارشناس بازار سرمایه است. بسیار زمان بر بوده، اما با رونمایی اخیر محصول نشان پرداخت، این امور به صورت دیجیتالی انجام میشود. 5. میزان مبلغ وام به پول شما بستگی دارد اما سود وام فوری با استفاده از سند ملکی در اکثر بانک­ها با سود 18 درصد است. در این طرح بعد از گذشت ۳ ماه و به ازای هر ۲۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان سپرده، به شما اولین برگ اوراق تسهیلات را میدهند و بعد از آن، هر ماه یک برگ دریافت میکنید. موجودی حساب ملی کارت شما نمایش داده خواهد شد. روی هر کدام از این موارد که کلیک نمایید فرمهای مخصوص آن نمایش داده میشود که باید توسط متقاضی به صورت آنلاین تکمیل گردد . در این بازار، کالای مربوطه پس از بررسیهای کارشناسی و قیمتگذاری توسط کارشناسان بورس کالا، به خریداران عرضه میشود. وی با اشاره به قیمتگذاری منصفانه در این بازار عنوان کرد: شهرداری میتواند پیوستگی در عرضه املاک داشته باشد.

امروز بازار تا جایی به سقوط ادامه داد که شاهد رد شدن شاخص کل از مرز ۱.۳ میلیون واحدی بودیم به طوری که این شاخص در نهایت نزدیک به ۲ درصد افت را تجربه کرد تا در نزدیکی یک میلیون و ۲۸۰ هزار واحدی بایستد و نشان دهد که بازار باز هم قابل اعتماد نیست و هنوز جای سقوط دارد و شاید هم گفته کارشناسان محقق شود و این بازار تا زیر یک میلیون واحد هم کاهش پیدا کند. به گفته این تحلیلگر در دوران پسا برجام EPS شرکتهای مذکور نهتنها کاهشی نخواهد بود بلکه بعد از تحریمها و عبور از شوک قیمتی دلار، وارد مدار صعودی خواهد شد.در واقع توافقات بینالمللی به نفع EPSشرکتها رقم میخورد. این مطالبات به مطالباتی گفته می شود که تمامی اصل پول و سود تسهیلاتی که برای وام است توسط فرد پرداخت نشده است و زمان آن از 18 ماه گذشته است و یا اینکه از تاریخ اتمام اقساط نیز گذشته و همچنان فرد اقداماتی برای بازپرداخت بدهی انجام نداده است .

شرکت توسط هیات مدیره ای غیر موظف مرکب از هفت شخص که توسط مجمع عمومی عادی با توجه به اساسنامه، قانون تجارت و مقررات برای مدت دو سال انتخاب می شوند، اداره می شود. کسری دولتخواهی، قائممقام سنباد درباره عملیاتی شدن سرویس بانک پارسیان و سینا در پلتفرم بانکداری باز سنباد گفت: در مجموعه سنباد توانستیم تا با تجمیع سرویسهای دو بانک پارسیان و سینا که از دو تکنولوژی مختلف در زیرساختهای خود استفاده میکنند، سرویس را بهصورت یکپارچه ارائه دهیم. قبل از اینکه همبستگی جفت ارزها را در استراتژی های معاملاتی خود بکار بگیرید بهتر است برخی موارد را در نظر داشته باشید. وی با تاکید بر اینکه سالانه ۲۰۰ شعبه این بانک ادغام و یا جمع آوری میشوند، گفت: در کنار آن تعداد تراکنشهای روزانه ما به ۷۰ میلیون تراکنش رسیده است. حسین زاده با بیان اینکه فضای همکاری با این بانک برای استارت آپ ها، دانش بنیانها و فین تکها باز است، اظهار کرد: ما از جوانان خوش فکر کشور استقبال میکنیم. در لیست زیر رتبه بندی کارگزاری ها نیز قرار داده شده است (رتبه الف بالاترین رتبه است) برای انتخاب کارگزاری مناسب می توانید از لیست زیر کمک بگیرید.