زندگینامه وزیر امور خارجه

ترامپ از چهرههای مهم صنعت املاک و مستغلات آمریکا و یک ابرستارهٔ رسانهای بوده است. وی خاطرنشان کرده است که سران رژیم صهیونیستی به او وانمود کرده اند که خودشان هم در این جنگ شرکت دارند در حالی که به گفته ترامپ، سران این رژیم، آمریکا را به جنگ با ایران واداشته و هزینه گزافی را از این بابت بر این کشور تحمیل کرده اند.

  1. یمه نوین
  2. تلفن وزارت خانه در تهران : ۰۲۱۲۲۲۶۹۲۳۸
  3. هند: سفارت کانادا در کلکته
  4. روز سال نو؛ جمعه ۳۱ دسامبر
  5. کپی از ویزای شنگن قبلی
  6. نام وزارت خانه در تهران : سفارت آلمان
  7. نام وزارت خانه در تهران : وزارت بازرگانی

این چیزی است که بخش مهمی از ناظران عملکرد او درباره ۱۰۰ روز کاری اش در وزارتخانه می گویند: انتصابات مدیر ارشد وزارتخانه را قبول نداریم، چون افراد غیرمتخصص و با سوابق بی ربط در وزارتخانه منصوب شده اند.

در نهایت ایوانا به عنوان مشاور ترامپ در بخش طراحی داخلی شرکت وی مشغول بکار شده و حتی در طراحی و ساخت برج ترامپ نیز دخالت داشت. برخی از این کسب و کارها در حوزه ی طراحی لباس، کفش، کیف زنانه، کفش بچگانه و جواهرات است.

او کسب و کار خود را راه اندازی کرده و در مدیریت امپراطوری اقتصادی پدرش نیز نقش بسزایی دارد. به گزارش «تابناک» به نقل از ایرنا از نشریه هیل، ترامپ در یک گردهمایی در ایالت تگزاس در جمع حامیان خود درباره تحقیقات محلی و فدرال که مشاغل و فعالیتهای سیاسی او را هدف قرار میدهند، افزود: اگر این دادستانهای نژادپرست، رادیکال و بدذات دست به هر کار اشتباه یا غیرقانونی بزنند، امیدوارم در این کشور بزرگترین اعتراضی را که تا به حال نداشتهایم در واشنگتن دی سی، نیویورک، آتلانتا و جاهای دیگر ببینیم.

در این شرایط اساساً کدام یک از این دو گزاره نزدیک به واقعیت است؟ پیشتر، یک دادگاه فدرال شامگاه درخواست ترامپ برای جلوگیری از انتشار اسناد کاخ سفید درباره حمله به ساختمان کنگره در روز ششم ژانویه سال جاری میلادی را رد کرد. حامیان ترامپ اما در جمعیت بسیار گسترده به کنگره حمله کرده و بعد از درگیر شدن با نیروهای امنیتی، راه خود را به درون ساختمان و اتاقهای مختلف آن باز کردند.

الین چائو، وزیر حمل و نقل آمریکا نیز در اعتراض به آشوب هواداران ترامپ بیانیهاى منتشر کرد و نوشت نمىتوانم از کنار این اتفاق که به راحتى قابل پیشگیرى بود، بگذرم.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، در حالی که «دونالد ترامپ»، رئیسجمهور سابق آمریکا تحقیقات کمیته منتخب مجلس نمایندگان در مورد شورش و حمله ۶ ژانویه علیه کنگره را یک نمایش سیاسی و ادامه اقدامات علیه خود توسط دموکراتها عنوان کرده، حال نتایج این تحقیقات از احتمال محکوم شدن ترامپ خبر میدهند. در روابط بسیار سطحی عمل میکند و دیدگاه صفر و صدی نسبت به دیگران دارد. در زمان ترامپ، ادبیات ترامپ و از آن مهمتر شکافهای عمیقی که الان در آمریکا به وجود آمده و این بهاصطلاح تصویری که از آمریکا در سراسر جهان ارائه میشود، موجب شده نگاه مردم آمریکا، هم به حکومتشان و هم نسبت به نظام لیبرال منفی شود.

سعی دارد دغدغه های امنیتی اسرائیل و کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس را نسبت به اقدامات تهران کاهش دهد تا از آن سو تمرکز بیشتر روی مهار چین داشته باشد. حال سوال اینجاست که آیا راهبرد گذار به شرق و مهار چین و روسیه سبب تحولات و دگردیسی هندسه قدرت، پوست اندازی در روابط کشورها و به دنبالش تحرکات در سال ۲۰۲۱ شده است؟ به گزارش ایسنا، مری ترامپ، برادرزاده دونالد ترامپ روز یکشنبه در گفتوگویی با سی ان بی سی عنوان کرد که دونالد ترامپ حتی برای حمایت از فرزندانش نیز خود را به خطر نخواهد انداخت.

نکته ی جالب این که وقتی هر دو در خانه هستند نیز در کنار هم نشسته و با استفاده از لپ تاپهایشان به کارهای تجاری خود رسیدگی می کنند. د است كه نبايد چنين اشخاص در وزارت امور خارجه دوام كار داشته باشند ويا چنين افرادي جذب نگردند. با عرض سلام بايد گفت كه اقاي زلمي رسول بهترين شخص و گزينه خوب براي مقام عالي وزارت امور خارجه است .

حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران بامداد امروز (سه شنبه) ۱۲ بهمن ماه در پیامی توئیتری به زبان چینی سال نو چینی را تبریک گفت. در سال ۱۹۹۸ میلادی یک جلسه خصوصی با پاپ «ژان پل دوم» رهبر وقت کاتولیکهای جهان داشتم. این دو به عنوان فرزندان خانواده های متمول و قدرتمند شباهت های بسیاری با هم داشتند و از نزدیک با هم آشنا بودند.

ایوانکا در این مستند چنین گفت: ” مهم نیست که در مورد والدینم چه چیزهایی می شنوم،یا در مورد خانواده ام، برایم مهم نیست که چه چیزهایی در مورد آن ها می خوانم، واقعیت این است که من به جزیی از خانواده ی بزرگ ترامپ بودن افتخار می کنم”. بر کسی پوشیده نیست که در دهه های اخیر، دونالد ترامپ با رسوایی ها و جنجال های فراوان دست و پنجه نرم کرده است.

و چگونه توانست تئوری توطئه ساختگی خود و دستیارانش را آنچنان در باور اکثریت حامیانش بپروراند که همچنان در نظرسنجیهای مختلف اکثریت قابل توجه جمهوریخواهان باور دارند در انتخابات ۲۰۲۰ تقلب به میزانی صورت گرفته که منجر به تغییر فرد پیروز شده است؟

ترامپ کاندیداتوری خود برای انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری ۲۰۱۶ حزب جمهوریخواه اعلام کرده است. ایوانکا با این کار قصد داشت برای خود کسب و کاری جداگانه ساخته و از زیر سایه ی پدرش بیرون بیاید. بر اساس گزارش «بیزنس اینسایدر»با وجود درخواستهای فزاینده برای فعال کردن متمم ۲۵ قانون اساسی آمریکا و برکناری ترامپ از ریاست جمهوری، مایک پنس معاون رئیس جمهوری با این اقدام مخالف است.

ایوانکا از همان اوایلی که پدرش رقابت برای ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا را آغاز کرد در کنار وی بوده است. مقامات آمریکایی یک معترض غیرمسلح را در این رویداد به ضرب گلوله کشتند و بیش از ۷۰۰ نفر را به دلیل شرکت در این مراسم متهم کردند. لازم به ذکر است اتفاقات چهارشنبه باعث واکنش بسیاری از مقامات آمریکایی از جمله بایدن شد.وی گفت: «این اتفاقات بازتابدهنده واقعیت در آمریکا نیست.» او افزود: «این هرج و مرج توسط افراد معدودی افراطی رخ داده است.

این پایگاه خبری وابسته به کنگره آمریکا گزارش داد در صورتی که این اتهام ثابت شود، ممکن است وی با حداکثر مجازات که دو دهه زندان است، مواجه شود. افراد استخدام شده در وزارت اطلاعات باید در حفظ اسرار اداری و سازمانی کوشا باشند. خوشبختانه با تمهیدات وزارت بهداشت امکان مراجعه به منزل برای این افراد فراهم شده و آنها باید از طریق سایت ثبتنام کنند تا مسئولان مربوطه برای تزریق به محل زندگی آنها مراجعه کنند.

اصل مطلب اینست که شما را فاشیست های قومی منحرف نکند هیچگاه در اقدامات خود عجله نکنید در قدم اول خوب وزارت وکارمندان آنرا ارزیابی کرده باز میتوانید که قضاوت عادلانه کنید بعضی از دوستان شما هستند که بدبین دیگر ملیت ها در وزارت خارجه میباشند امیدکه شما را فریب ندهند که باز پشیمانی فایده ندارد چراکه وزارت خارجه جای بسیار مهم است که هیچ وقت نمیتوانید کسی را بدون موجب مجازات نمائید .

بتسى دیواس از دوستان ترامپ و وزیر آموزش آمریکا هم از آشوب و یورش طرفداران او به کنگره انتقاد کرد و از سمت خود استعفا داد.دیواس از معدود وزیرانى بود که در چهار سال دولت ترامپ تاکنون دوام آورده و برکنار نشده است. او که متولد اسلوونی است، در سال ۲۰۰۱ مقیم دائم آمریکا و در سال ۲۰۰۶ شهروند این کشور شد. گفتگو درباره مسائل دوجانبه و گسترش مناسبات دو کشور در حوزههای مختلف سیاسی، اقتصادی و تبادل نظر در مورد موضوعات مهم منطقه از مهمترین محورهای این دیدارها خواهد بود.

در یکی از موارد، ترامپ کارگران را تهدید کرده بود، اگر به مراجع قانونی شکایت کنند، آنها را به اداره مهاجرت معرفی کرده و زمینه اخراج آنها از کشور را فراهم می گرداند. ترامپ توجهات را در کمپینی که شدیداً بر شعار «آمریکا را دوباره عالی کن! افرادی که در سمینار مذکور ثبت نام کردند، هیچ مطلبی غیر از تکنیک های تکراری و مرسوم ترامپ نیاموختند و حتی موفق به دیدار حضوری با شخص وی نشدند.