روزنامه آفتاب یزد – حذف ترامپ برای همیشه

با تمام این تفاسیر، پس از آن که مهاجران لهستانی ترامپ را تهدید کردند نسبت به تصاحب مالکیت بخشی از ساختمان اقدام قانونی خواهند کرد، اوضاع کمی بهبود یافت. باین نمی دانست که فرقی نمی کند چند روز قبل اتفاق افتاده باشد، آن صحنه ها قلب را آزار می داد اما در لحن او به نظر می رسید که هیچ اهمیتی برایش ندارد. هدف او، تخریب بنای مذکور و آپارتمان سازی برای خود بود اما قضیه به همین سادگی پیش نرفت چون ساکنان ساختمان به هیچ وجه قصد اسباب کشی و ترک محل سکونت خود را نداشتند.

  • شماره تلفن در دسترس ، جهت هماهنگی و پیگیری
  • اشلی بلزر بایدن
  • آدرس وزارت خانه در تهران : خ مشکی – تقاطع مسجد فخر
  • ارائه دعوت نامه شخص دعوت کننده (در صورت وجود)

وی در سال ۲۰۰۳ در یک فیلم مستند به نام «بورن ریچ» (Born Rich) ظاهر شده و تصاویری از اتاق خواب دوران نوجوانی اش که دیوارهایش پوشیده از پوستر گروه های موسیقی «پویزن» (Poison) و «ماتلی کرو» (Motley Crue) بود را به دوربین نشان داد. محتوای این مکالمه توسط یک منبع که خواست نامش فاش نشود در اختیار خبرگزاری رویترز قرار گرفت، زیرا او اجازه انجام این کار را نداشت.

بدیهی است که شما بهترین ارتش را در اختیار دارید. كارمندان محترم وزارت امورخارجه افغانستان اعم از پشتون، تاجيك ، هزاره، ازبك، تركمن ، نورستاني ، بلوچ ، پشه ئي وغيره اتباع كشور عزيز شما همه مطمئن باشيد كه اعتماد راي وكلاي شوراي ملي افغانستان به شاغلي / زلمي رسول بخاطر بهبود واصلاح نظام اداري وسياسي وزارت و پاليسي متوازن سياسي به سطح منطقه وجهان بوده نه اينكه عليه اقوام باهم برادر قرار گيرد، زيراكه تبعيض و تفرقه بين ملت افغانستان كار دشمنان اين مرزوبوم است نه كار يك وزير تكنوكرات و مسلمان كه بيشتر زحمات در دوران بحران وطن خود متحمل شده است واز تجارب تلخ وشرين آگاه ميباشد .

وقت سفارت آنلاین به شما این اجازه را می دهد تا تنها از طریق سایت سفارت اقدام به اخذ ویزای این کشور کنید. بر اساس این گزارش، بایدن و اشرف غنی در روز ۲۳ ماه ژوئیه به مدت ۱۴ دقیقه با یکدیگر گفتگو کردند. زمانی که بایدن از غنی خواست با حامد کرزای رئیس جمهور سابق افغانستان یک نشست برگزاری کند، او این موضوع را رد کرد. دولت بایدن مورد انتقاد قرار گرفته است که با خروج خود از افغانستان، زمینه تسلط طالبان و سقوط حکومت سابق افغانستان را فراهم کرده است.

به نظر می رسید که برای بایدن زمانبندی خروج آمریکا از افغانستان نسبت به چگونگی شکل خروج از اهمیت بیشتری برخوردار بود، که اکنون به خوبی توضیح می دهد که چرا برای اولین بار در دوران ریاست جمهوری اش میزان محوبیتش نزد مردم آمریکا به زیر ۵۰ درصد سقوط کرده است.

طالبان در ۱۵ همین ماه کنترل ارگ ریاست جمهوری را به دست گرفتند و محمداشرف غنی، رییس دولت تحت حمایت امریکا از کشور فرار کرد. سخنگوی سفارت خانه پاکستان در گفتگو با خبرگزاری رویترز گفت: “بدیهی است افسانه عبور جنگجویان طالبان از پاکستان متأسفانه یک بهانه و یک تفکر مطرح شده از سوی آقای اشرف غنی برای توجیه شکست خود در رهبری و حکومت داری است. ” رویترز تلاش کرد در ارتباط با این موضوع با کارکنان آقای غنی تماس بگیرد، اما در این کار موفق نشد.

این تنها رسانه ها نیستند که حملات گسترده خود را به بایدن انجام داده اند بلکه مردم نیز به شیوه خاصی این پیام را به آقای رئیس جمهور رسانده اند که دیگر او را دوست ندارند. رویترز رونوشت این تماس را نیز به دست آورد. در مورد مسئله یمن دولت بایدن تلاش خواهد کرد که تحولات داخلی این کشور از فاز نظامی و جنگ داخلی خارج شده و بیشتر واد فاز سیاسی و دیپلماتیک شود تا از این طریق ایالات متحده از طریق به دستگیری ابتکارات مدیرت تحولات یمن را در دست داشته باشد.

گاف بایدن پس از سال نو در حالی رخ داد که در پی افزایش شیوع امیکرون در آمریکا، رئیس جمهور از مردم خواست به زدن ماسک و واکسینه شدن در برابر کووید ۱۹ ادامه دهند. بمب ها و گلوله ها نمی توانند از ما در مقابل کووید-۱۹یا گونه های دیگر آن دفاع کنند. بایدن گفت که از آنچه در نتیجه «بیکفایتی طالبان» در افغانستان رخ میدهد، ناراحت است، اما تأکید کرد: «تعداد زیادی از چیزها در سراسر جهان وجود دارد که ما نمیتوانیم هر مشکلی را حل کنیم».

امریکا پس از ۲۰ سال حضور در افغانستان در آخر ماه آگست از افغانستان خارج شد. در ۱۳۴۰ برای دانشکده چهار رشته پزشکی، جراحی، بیماریهای زنان و مامایی تعیین شد. سفارت خانه پاکستان در واشنگتن این ادعاها را رد کرده است. در پاییز ۲۰۱۶ «استیو بنن»، مشاور کمپین انتخاباتی ترامپ در گفتگو با بلومبرگ به روشنی گفته بود ترامپ برای جمع کردن فهرست ایمیل ۱۴ میلیون کاربر از سرمایه شخصی خود هزینه کرده و در صورت شکست در انتخابات ممکن است از آن برای راهاندازی رسانهای به نام ترامپ تیوی یا اهداف دیگر استفاده کند.

اما به خاطر خدا، لطفا از آنچه در دسترس است استفاده کنید. موضوعی که توجه بسیاری را درباره این میلیاردر آمریکایی به خود جلب کرده داراییهای وی است. غنی همچنین گفت: “ما با یک حمله همه جانبه از سوی طالبان روبرو هستیم که به طور کامل توسط پاکستان برنامه ریزی شده است و همچنین از حمایت لجستیکی پاکستان برخوردار است و دست کم ۱۰ تا ۱۵ هزار تروریست بین المللی که اغلب آنها پاکستانی هستند در این حمله حضور دارند. ” مقامات دولت افغانستان و کارشناسان آمریکایی همواره به حمایت پاکستان از طالبان به عنوان موضوعی کلیدی در تجدید حیات این گروه اشاره کرده اند.

اولیور می گفت این تازه صحنه هایی است که ما می توانیم پخش کنیم و صحنه های دیگری هستند که عمق فاجعه را نشان می دهند و از پخش آن معذوریم، و در حالی که بایدن در این میان تلاش می کرد که بگوید همه کارهای آمریکایی ها با هدف انجام شده، اولیور با اشاره به مذاکره بدبختانه آمریکا با طالبان که به سفارت این کشور در کابل رحم کنند و اینکه روز بعد آمریکایی ها مشغول سوزاندن اسناد حساس بودند، حرف دیگری برای رئیس جمهور باقی نگذاشت.

پس از این تماس، کاخ سفید بیانیهای منتشر کرد که بر روی تعهد بایدن در حمایت از نیروهای امنیتی افغانستان متمرکز شده بود و این که دولت در تلاش برای متقاعد کردن کنگره به منظور ارائه کمکهای مالی به افغانستان است. او گفت: “کرزای فردی مفید نخواهد بود. ” او گفت: “او فردی مخالف است و ما نمیتوانیم تک تک افراد را در این روند دخیل کنیم. ما ماهها با رئیس جمهور کرزای تعامل داشته ایم. آخرین بار ما به مدت ۱۱۰ دقیقه با یکدیگر ملاقات کردیم. او به من ناسزا میگفت و مرا متهم میکرد که نوکر آمریکا هستم. ” بایدن قبل از پاسخ کمی مکث کرد و گفت “قضاوت در این باره را به زمانی دیگر موکول میکنم. ” با وجود تماسهای تلفنی با یکی از مشاوران حامد کرزای، نتوانستیم با او به منظور اظهار نظر در این باره گفتگو کنیم.

سخنگوی میلی هم به تماسها پاسخ نداد. هانتر یک فرزند دیگری هم از خانمی به نام «لوندن الکسیس رابرتز» در آرکانزاس دارد که هویتش فاش نشده اما سال ۲۰۱۸ در دادگاه مشخص شد که پدر وی قطعا هانتر است. رییس جمهور امریکا گفت که هزینه حضور یک هفته نیروهای این کشور در افغانستان نزدیک به یک میلیارد دالر بود و هیچ امکان حل مسالمتآمیز وجود نداشت. بایدن که روز چهارشنبه، ۲۹ جدی، به مناسبت یک سالهگی حضور خود در کاخ سفید به عنوان رییس جمهور امریکا در یک نشست خبری سخنرانی میکرد، گفت: «اگر فکر میکنید کسی میتواند افغانستان را تحت یک دولت واحد متحد کند، دست خود را بلند کنید؟

با این حال بایدن در زمان حمله آمریکا به افغانستان در حالی که در مجلس سنای کشورش سناتور بود، مخالفتی با این حمله نکرد. ایوانکا ترامپ در طول فعالیت پدرش در سمت ریاست جمهوری، نقش مشاور وی را ایفا میکرد. طراحی کابینه اجرایی دولت به عنوان کابینه اجرااندیشی میتواند این نقش مهم را ایفا کند. همچنین وی بارها ادعا کرده که پدرش دیدگاه مناسبی نسبت به زنان داشته و از آن ها حمایت می کند و تصویری که رسانه ها از وی ساخته اند کاملا غیرواقعی است.