دیجیتال مارکتینگ چیست؟

شاید از آن جمله افرادی باشید که علاقه مند به تبریک یا تسلیت گفتن به مخاطبین خود در صفحه اینستاگرام هستید. اول از همه باید در یک جمله بگویم: دیجیتال مارکتینگ به معنای استفاده از هر نوع ابزار دیجیتال و الکترونیکی است که در راستای اهداف بازاریابی یا مارکتینگ استفاده میشود. مدیر پیج اینستاگرام شما با استفاده از ابزاری که در اختیار خود دارد، پست های شما را به گونه ای برنامه ریزی میکند که در زمان مشخص شده در صفحه اینستاگرام شما قرار بگیرند. برنامه ریزی برای محتوای اینستاگرام از جمله کارهای دیگری یک ادمین پیج اینستاگراماست.

افزایش فالوور از جمله دغدغه های بعدی صاحبان کسب و کار است. 10 وبسایت معتبر خبری و اطلاع رسانی در حوزه ارزهای دیجیتال را با هم مرور کردیم و سیتکس نیز یک بخش جدید برای شما در نظر گرفته است. برای اینکه پیج خوبی داشته باشید ابتدا باید بخش مدیریتی خود را افزایش دهید. قیفهای فروش آنلاین به شیوهای طراحی میشوند که میتوانند سرنخهای خوبی به دست بیاورند. اما هنگامی که من و شما بخواهیم از تمامی پتانسیل های این فضا به خوبی بهره ببریم به صورتی که به شکل هدفمند مشتریان خودمان را پیدا کنیم، احتمالا با یک دیدگاه حرفه ای تر برای مدیریت صفحه اینستاگرام خود می توانیم برنامه ریزی میکنیم.

افزایش لایک پست ها که می تواند از روش های متفاوتی انجام شود. اصلی ترین موضوعی که از این آمار تکان دهنده به دست می آید میزان اعتماد مردم به خرید های اینترنتی بوده است. با این روش صفحه اینستاگرام شما در کمترین زمان بیشتری نتیجه را به دست خواهد آورد. با تجاری سازی صفحه خود میتوانید به اطلاعات آماری دقیق تری نیز دست پیدا کنید. با استفاده از شبکههای اجتماعی میتوانید فرصتی خوب برای برندهای تجاری خود ایجاد کنید تا نام برندتان را در ذهن کاربران همیشگی نمایید و با آنها یک رابطۀ دوستانه برقرار کنید. برای راه اندازی پیج اینستاگرام خود بهتر است که تنظیمات تجاری را در صفحه خود فعال کنید.

برای آن که بتوانید به درستی کار را اغاز کنید باید کلمات کلیدی که لازم است روی آن ها کار کنید و برای آن محتوا مناسب تولید کنید را بررسی کنید. وردپرس را می توان به ویندوز تشبیه کرد و پلاگین ها را هم به نرم افزارهایی که روی ویندوز نصب می کنیم تشبیه کنیم. فناوری های نوین مانند رایانه، اینترنت و سایر ابزارهای ارتباطی،به پایه های اساسی جامعه تبدیل شده اند.تاثیر و اهمیت این ابزارها به حدی است،که حذف آنها – از زندگی و کسب و کار – غیرممکن به نظر می رسد.

از جمله ویژگی های یک صفحه تجاری، اضافه کردن گزینه های ارتباطی مثل تلفن، ایمیل و آدرس به پیج اینستاگرام است. از جمله ارزهایی که باید از آنها دوری کنید، ارزهایی هستند که با سیستم زیرمجموعهگیری چندسطحی (MLM) کار میکنند و افرادی را که شناختی از این بازار ندارند هدف میگیرند و اغلب ادعایشان این است که قصد دارند بیتکوین بعدی شوند! در دنیای دیجیتال، به قدری زیر و بم ها و فوت و فن ها زیاد است که برای هر یک، به صورت جدا تخصص و مهارت می طلبد. اینکه او در این راه با تیمهای مختلف بسیج میشود و با تخصصهای مختلفی ارتباط دارد، برایش جالب و جذاب است.

امروزه محتوا و برندسازی را میتوان در کانالهای مختلفی در سطح اینترنت، با هزینهای بسیار پایین انجامداد و به مشتریان هدف، دسترسیداشت. کسبوکارهای B2C (Business to Consumer) آن دسته از کسبوکارهایی هستند که خدماتشان هم برای کسبوکارهای دیگر و هم برای مشتریان بیرونی ارائه میشود. افرادی که به عنوان مدیر اینستاگرام فعالیت می کنند با آنالیزهای حرفه ای در اینستاگرام تسلط داشته و به آن توجه می کنند و برای فعالیت خود استراتژی های تضمینی و مطمئن طراحی می کنند.

همانطور که شما صاحب کسب و کار هستید و در محل کار خود مشغول به فعالیت هستید، شرکت های دیجیتال مارکتینگ نیز مانند شما مشغول به فعالیت در حرفه خود هستند و قطعاً اعتماد به این شرکت ها بسیار مطمئن تر از اعتماد کردن به افراد شخصی است مگر اینکه آن شخص را بشناسید. بنابراین شما میتوانید با پرداخت کردن هزینه ای مناسب از خدمات حرفه ای مانند برنامه ریزی پست ها، طراحی گرافیک و بارگذاری پست ها در اینستاگرام خود استفاده کنید.

شما در یوتیوب میتوانید درباره همه چیز اطلاعات جامعی کسب کنید و از اطلاعات و مهارت های کسب شده خود حتی کسب درآمد داشته باشید. افیلیت مارکتینگ یا سیستم همکاری در فروش یکی از مدلهای جذاب برای کسب درآمد و تبلیغات است که در واقع میتوان آن را بازی سه سر برد دانست. دیجیتال مارکتینگ یک شغل بسیار اعتیاد آور و جذاب است، چرا که شما میتوانید با بازاریای دیجیتال و تدوین برنامهای درست محتوایی مشتریان بالقوه خود را بالفعل کنید و درآمد شما سریعا آغاز میشود.

از این رو می توانید کار خود را با استخدام مدیریت پیج اینستاگرام شروع کنید. همچنین می توانید طراحی پست های مناسبتی را نیز به ادمین پیج اینستاگرام خود بسپارید. پس افرادی که در شبکه های اجتماعی فعالیت می کنند، در حقیقت فقط مشتریان ما نیستند؛ بلکه پیش از آن کاربران همان رسانه ای هستند که ما در آن فعالیت می کنیم. این بدان معنی است که بهینه سازی تبلیغات دیجیتال، صفحات وب، تصاویر شبکههای اجتماعی و سایر منابع دیجیتال برای دستگاههای تلفن همراه ضروری است. افزایش فالوور در صفحه اینستاگرام مخصوصا با محدودیت هایی که جدیدا توسط اینستاگرام ایجاد شده است با مشاوره و طراحی مناسب به شما برای انجام تبلیغات در صفحات دیگر را ممکن میکند.

ما بدون دریافت مشاوره از افراد با تجربه و کارشناس نمی توانیم به موفقیت برسیم. دپارتمان اموزش دیجیتال مارکتینگ ما مهم ترین رسالت خود را ارائه برترین راهکارهای بازاریابی دیجیتال در دوره های آموزش دیجیتال مارکتینگ میداند. یکی از نکات مهم در بارگذاری پست ها، انتخاب بهترین زمان ممکن در ۲۴ ساعت از شبانه روز است. جلوگیری از هک شدن پیج و حفظ امنیت آن (این موارد فقط با رعایت کردن استانداردهای ساده اما مهم انجام می پذیرد.