داستان ایلان ماسک ؛ مردی با رویاهای فضایی – همیار آکادمی

وی افزود: در شرایط نرمال، من از مورد دوم حمایت می کنم. برای مثال در سال جاری یکی از توییتهای او در حمایت از دوج کوین و قرارگیری این رمزارز جنجالی در فهرست ارزهای دیجیتال قابل ترید صرافی «کوین بیس» باعث افزایش قیمت این ارز شده بود. اردیبهشت 1400 مدیر عامل شرکت تسلا در یک نظرسنجی توئیتری از دنبالکنندگان خود درباره تمایلشان نسبت به قبول دوج کوین به عنوان یک روش پرداخت در این شرکت سوال کرد. اوراکل سال 2016 با پرداخت 9.3 میلیارد دلار آن را خریداری کرد. پس از مدتی این سازنده خودروهای الکتریکی از پذیرش این رمزارز به عنوان یک روش پرداخت خبر داد که دوباره تاثیر مثبتی روی وضعیت بازار داشت.

تسلا تصمیم دارد خودروهای ارزان و برقی روانه بازار کند تا تمامی علاقمندان بتوانند از این خودرو استفاده کنند و از این طریق از گرمایش جهانی و تغییرات اقلیمی جلوگیری شود. به گزارش خبرگزاری اینسایدر، ایلان ماسک از طریق یک پیام خصوصی که تصویر آن به این خبرگزاری نشان داده شده، از سویینی خواسته بود تا اکانت توییتر ElonJet@ را حذف کند. تقریبا برای بسیاری مشخص بود که اینترنت استارلینک برای سرویسدهی عمومی آماده است و تستهای اولیه کاربرانی که نخستین دسترسی به این اینترنت را تجربه کرده بودند هم نشان میداد سرعت اینترنت در این شبکه حتی از آنچه مسوولان آن وعده دادهاند هم بیشتر است.

به گزارش همشهری آنلاین و به نقل از وبسایت نیواطلس، از آنجایی که تعداد ماهوارهها در مدار پایین زمین طی دو سال گذشته به سرعت رشد کرده است، محققان دریافتهاند که آنها اکنون تقریبا بر یک پنجم مشاهدات مهم هوای گرگ و میش تأثیر میگذارند؛ اگرچه تأثیرات علمی کلی را در حال حاضر کوچک توصیف میکنند. A-۱۲ بود و اکنون به X. Æ. دومین فرد ثروتمند جهان هم امسال جف بزوس بود که با وجود همه فراز و نشیبها توانست ۵ میلیارد دلار به ثروت خود در سال ۲۰۲۱ اضافه کند و هم اکنون ۱۹۵ میلیارد دلار ثروت دارد. از طرفی قرار نیست همه افراد دیدگاه یکسان با شما داشته باشند.9. به قدری سریع رشد و پیشرفت میکرد که همه از سرعت او شگفتزده شده بودند. او دانشکده را بهخاطر پست تماموقت مدیرعاملی فیسبوک رها کرد؛ اندکی بعد فیسبوک آوازهای شگفتانگیز و جهانی پیدا کرد.

همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاحدید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.در صورت مشاهدهی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آنها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید. لطفا پرسشهای نامرتبط با هر پست را در سایت جواب ۲۴ مطرح کنید.3. سپس وی فعالیت خود را با سرمایه گذاری ۱۵ میلیون دلاری با خرید کریستین دیور در سال ۱۹۸۵ آغاز کرد. اکانت توییتر ردیابی جت ماسک از ماه ژوئن 2020 آغاز به کار کرد. ایلان ماسک که حضور فعالی در توییتر دارد، اخیرا در این شبکه اجتماعی درباره کنارهگیری از شغل خود و فعالیت به عنوان یک اینفلوئنسر تمام وقت توییتی را به اشتراک گذاشته است.

در صورت مشاهدهی کلمات رکیک و نامناسب، اشتراک آن كاربر حذف شده و دسترسی وی به سایت قطع خواهد شد. در صورت مشاهدهی کلمات رکیک و نامناسب، پیغام کاربر حذف شده و در صورت تکرار، اکانت کاربری وی مسدود میشود.8. لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهدهی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. او این شرکت رؤیایی را در زمینه فعالیتهای فضایی در سال 2000 تأسیس کرد، البته باید گفت که جف در شش سال اول عمر این شرکت، به صورت مخفیانه و پنهانی شروع به کارکرده بود. او کسب و کار را از همان نوجوانی با ساخت بازی بلستر شروع کرد و امروز، به عنوان یکی از ثروتمندترین و باهوشترین افراد روی کره زمین شناخته میشود.

  • منبع ثروت: موسس Alibaba
  • ارزش خالص دارایی: 274.7 میلیارد دلار
  • زمینه فعالیت: مد و خرده فروشی
  • ثروت: ۸۸ میلیارد دلار
  • منبع درآمد: شبکه اجتماعی فیسبوک
  • زمینه فعالیت: امور مالی و سرمایه گذاری
  • ارزش خالص: ۴۰ میلیارد دلار

به گزارش ایسنا، محمدرضا شرفی با اشاره به نوسانات موجود در هر بازار سرمایه بیان کرد: در بازار سرمایهای مانند بیتکوین با توجه به اینکه ابزارهای نظارتی و کنترل مدیریتی حاکمیتی وجود ندارد، نوسانات بسیار زیاد است. برنارد آرنو یکی از کلکسیونرهایی است که در مجموعه ی او می توان آثار هنرمندان مشهوری مانند ایو کلن، پیکاسو، اندی وارهول و هنری مورد را می توان مشاهده کرد. ایلان ماسک (Elon Musk)، مدیر عامل شرکتهای تسلا (Tesla) و اسپیس ایکس (SpaceX)، خبر داده است که طرفدار جدیدترین عنوان فرنچایز Halo، بازی Halo Infinite، است. بلومبرگ مؤسس و مدیر عامل شرکت بلومبرگ L.P، اطلاعات مالی و شرکت رسانه ای است.