انتقادات به یک وزارتخانه؛ انتصابات غیرفامیلی اما رفاقتی و غیرتخصصی – خبرآنلاین

دونالد ترامپ، رئیس جمهور پیشین آمریکا: ضعف بایدن تهدیدی برای جنگ جهانی سوم است. «کریس مورفی» سناتور آمریکایی و عضو کمیته روابط خارجی مجلس سنای این کشور در پیامی توییتری و طعنه آمیز درباره اقدام دونالد ترامپ در خروج یکجانبه دولت این کشور از توافق هستهای برجام به شدت انتقاد کرد. اظهارنظر کریس مورفی سناتور ایالت کنتیکت درباره سیاست شکست خورده دولت جمهوریخواه دونالد ترامپ در خروج از برجام و اعمال سیاست کارزار فشار حداکثری علیه ایران در شرایطی ایراد شده که تحرکات دولت دموکرات جو بایدن در قبال مذاکرات وین ادامه دارد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فارس، نماینده ایالت کنتیکت در مجلس سنای آمریکا خروج این کشور از توافق برجام را «فاجعهبار» خواند و به سیاست «کارزار فشار حداکثری» دولت دونالد ترامپ در قبال ایران تاخت.

بر اساس بند ۳ ماده ۱۲۲ آییننامه داخلی مجلس رأیگیری در زمان رأی اعتماد باید با ورقه و با کارت و به صورت مخفی انجام شود. تمامی افراد شاغل ، بازنشسته و منفصل از خدمت لازم است هنگام خروج از کشور مجوزهای لازم را اخذ نمایند ؛ در غیر این صورت متخلف محسوب می شوند.

این قانونگذار ارشد کنگره آمریکا با تاختن به اقدام دولت دونالد ترامپ در خروج غیرقانونی واشنگتن از توافق هستهای برجام تصریح کرد: «بعد از اینکه ما از توافق خارج شدیم، ایران قویتر و رفتار آنها خطرناکتر شد». سرخپوستان دیرین ، ۱۵٬۰۰۰ سال پیش از سیبری به سرزمین اصلی آمریکای شمالی مهاجرت کردند. چهل و هشت ایالت آمریکا و منطقهٔ فدرال پایتخت در سرزمین اصلی ایالات متحدهٔ آمریکا واقع در آمریکای شمالی میان کانادا و مکزیک قرار دارند.

آمریکا بهجز سرزمین اصلی ؛ با شیوهٔ حکومت جمهوری فدرال متشکل از ۵۰ ایالت ، یک حوزه فدرال ، پنج سرزمین خودمختار و مجموعهای از جزایر پراکنده که مجموعاً دارای مساحتی معادل ۳٫۸ میلیون مایل مربع (۹٫۸ میلیون کیلومتر مربع)؛ سومین/چهارمین کشور پهناور جهان محسوب میشود و با جمعیتی بیش از ۳۳۰میلیون ( آمار سال ۲۰۲۰ )؛ سومین کشور پرجمعیت جهان میباشد.

مادرش ماری آنه مک لود، یک زن خانه دار اسکاتلندی الاصل بود. خبرگزاری رضوی، «کریس مورفی» سناتور ایالت «کنتیکت» در پیامی توییتری اذعان کرد: تنها نکته مثبت سیاست فاجعهبار فشار حداکثری ترامپ علیه ایران این بود که قطعاً ثابت کرد تحریم های یکجانبه اوضاع را بدتر می کند، نه بهتر. این سناتور دموکرات آمریکایی نوشت: «تنها نکته مثبت سیاست فاجعهبار “فشار حداکثری” ترامپ علیه ایران این بود که قطعا ثابت کرد تحریمهای یکجانبه اوضاع را بدتر میکند، نه بهتر».

بورسان : ترامپ چهره سالهای اخیر محافظهکاری آمریکایی است. که به صورت خلاصه ایالات متحده یا آمریکا خوانده میشود، یک کشور مستقل در آمریکای شمالی میان کشور کانادا و مکزیک و اقیانوس اطلس و آرام است. گفتند در سفارت به مناسبت ورود یک هیأت بلندپایه ارتشی مهمانی شام برپاست و باید مستقیماً به آنجا برویم.

عراقیها بعداً گفتند که آنها را نمیشناختهاند، ولی برعکس، آنها را به عنوان خویشاوندان کاردار خوب میشناختند و به عمد و تنها برای نشان دادن عمق دشمنی خود با ما دست به این کار زشت زده بودند. او در مصاحبه با فاکس نیوز، بایدن را به نشان دادن چراغ سبز به ولادیمیر پوتین، رئیسجمهور روسیه برای حمله به اوکراین متهم کرد و ضمن مطرح کردن گمانههای خود گفت: ممکن است به او (پوتین) گفته باشد وارد عمل شود (حمله کند).

او یک آمریکایی تاجر، نویسنده، سرمایهگذار و مجری تلویزیون است. جناب زلمی رسول : وزارت خارجه خیلی یک جای اساس است بدون شک که آقای اسپنتا خدمات شایسته و فعالیتهای ملی داشته که در تمام تعینات داخلی وخارجی وزارت خارجه اصول ترکیب ملی را همیشه در نظر داشت که ما منحیث یک کارمند این وزارت که هیچ نوع ارتباطات قومی وسمتی با جناب شان نداشته بلکه همیشه در حق شان دعای نیک میکنیم .

۱۲ مردادماه بود که قبادی دانا از واکسیناسیون ۵۱۷ هزار معلول شدید و خیلی شدید در منزل خبر داد. آقای تقیپور ادامه میدهد: خدا به برادرزادهام خیر دهد نام من و همسرم را در سایت نوشت و مسئولان تزریق واکسن برای واکسیناسیون به خانه ما آمدند. آقای تقیپور بیش از ۸۵ سال دارد و همسر او نیز ۷۳ ساله است. به گفته مرادخانی هنوز معاون صنایع دستی تکلیف مشخصی نداشته و هنوز در این مدت آقای ضرغامی نشستی در این باره نداشته است و این هم باعث نگرانی طیف دیگری از فعالان مرتبط با وزارتخانه شده است.

تأسیس انجمن های همگن تخصصی می تواند علاوه بر ایجاد مشارکت جدی واحدهای تولیدی در سیاست های کلان مرتبط با این حوزه در قالب خانه های صنعت و معدن و تجارت، زمینه را برای بررسی مشکلات بخشی به صورت فراگیر و کاملا تخصصی فراهم نماید. کمک به فراهم سازی امکانات ورود و بهره گیری از سرمایه، اطلاعات، دانش، فناوری، فنون، تجربیات خارجی و داخلی در جهت توسعه فعالیت های اقتصادی.

  • مدارک لازم برای درج مهر خروج مشمولین
  • کپی کارت ملی
  • انتخاب سفارت مورد نظر (در کدام کشور و شهر)
  • آدرس وزارت خانه در تهران : خ. حافظ نبش جمهوری
  • فرم شرح حال گذرنامه مخدوشه

ولی حالا گویی عزت الله ضرغامی ترجیح می دهد در وزارت میراث فرهنگی، گعده ای برای دوستان و همکاران سابقش در صدا و سیما فراهم کند و علاقه ای برای زدن زیر میز ناکارامدیها ندارد. جنگی است نه تنها لیاقت وزارت را ندارد که باید محاکمه شود. در دهههای متوالی در بطن نظام بینالملل دوقطبی، تکقطبی و پساتکقطبی متشکل از قطبهای قدرت متعدد، آمریکا سیاست خارجی بینالمللگرا و سلطهطلبی را دنبال کرده است.