اخبار لحظهای و مهم ارزهای دیجیتال

استفاده از ابزار Google Trends می تواند مقادیر زیادی داده را برای ایجاد محتوا در اختیار شما قرار دهد؛ علاوه بر آن به شما می گوید که با استفاده از چه روندی می توانید بالاتر از رقبای خود قرار گیرید. پیش از آشنایی با نحوۀ ساخت NFT باید ببینیم که با چه پدیدهای مواجه هستیم.NFT نوعی دارایی و یا ارز دیجیتال قابل تغییر و منعطف است. نتایج یک مطالعه با استفاده از ایجاد صفحه ای سفارشی برای تخفیف نشان داد که ۴۲ درصد طرفداران جهت گرفتن تخفیف صفحه را لایک کرده اند. موسسه بازاریابی محتوا (Content Marketing Institute) با انجام مطالعه ای مشاهده نمود ۶۳ درصد از بازاریاب های بریتانیا بر این باورند که مطالعات موردی یک تاکتیک مؤثر در بازاریابی دیجیتال هستند.

Reevoo از طریق یک مطالعه موردی کشف نمود که بررسی های آنلاین به طور متوسط باعث افزایش ۱۸ درصدی فروش می شوند. آنها می توانند باعث بالا رفتن رتبه ی شما در موتورهای جستو به شرط استفاده از کلمات کلیدی مناسب شوند و در نتیجه شما می توانید در جهت بهینه سازی موتورهای جست و جو (SEO) پیشرفت کنید. برای انتخاب آژانس دیجیتال مارکتینگ معیارهای بسیاری را باید در نظر گرفت تا نتیجه مطلوب برای کسب و کار به دست آید.

با رشد پیوسته در فروش تجارت الکترونیک، نقدهای مشتریان یکی از عوامل مهم و ابزاری بسیار ضروری برای وب سایت های تجارت الکترونیک به حساب می آید. ذکر نام تجاری در نشریات شناخته شده بسیار مهم است و به سختی به دست می آید. در ابتدا هر فردی می تواند بدون دریافت تأییدیه مطلب خود را نوشته و انتشار دهد. بنابراین، بهترین راه برای برندها به منظور بهره گیری از ویژگی لایو اینستاگرام، شرکت در جلسه پرسش و پاسخ زنده یا AMA است.

تعریف کردن پیشنهادها و توضیحات محصولات به صورت شفاف برای مشتریان، باعث میشود که به راحتی محصولات شما را درک کند و یک تفاوتی بین شما و بقیه برندها ایجاد نماید و خود این مسئله، مشتریان جدیدی را به سمت را هدایت میکند که در نهایت به خاطر ویژگی محصولات، به شما وفادار خواهند بود.

AMP ،پروژه ای تحت نظر گوگل است که هدف آن افزایش سرعت ارائه محتوا با استفاده از کدهای ساده مانند AMP HTML در صفحه ابزارهای کوچک مانند موبایل می باشد؛ از این رو روشی آسان برای ساخت صفحات وب با وزن کم و با محتویات استاتیک (صفحاتی که بسته به رفتار و عملیات کاربر تغییری نمی کنند) است که وجود این تکنولوژی باعث بارگیری سریع تر صفحات در دستگاه های تلفن همراه می شود. به دلیل ارائه سریع تر محتوا، استفاده از این ورژن یک پیشرفت شگفت انگیز برای سایت ها محسوب می شود.

ایجاد شبکه ای از وب سایت های مشترک برای مدت زمان کوتاه، می تواند یک روش بازاریابی دیجیتال مؤثر برای شناخت و بالا بردن ترافیک سایت شما باشد. LinkedIn Pulse یک پلتفرم حرفه ای خود انتشار است. یوتیوب جایی است که ویدئوها بیش از هر مکانی دیده میشوند، نمونههای داخلی آن مثل سایت آپارات هم بستر مناسبی برای انتشار محتوای ویدیویی و جذب مخاطب است. جذب مخاطب، تبدیل مخاطب به لید فروش، تبدیل لید به مشتری و در نهایت ارائه ارزش فراتر از انتظار به مشتری چهار مرحله بازاریابی درونگرا است. موسسه مهاجرتی لتسگویونی با دارا بودن مجرب ترین وکلا و مشاوران آماده ارائه هرگونه مشاوره تخصصی در زمینه اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا است.

برای مخاطبان جهانی بهتر است مطالب جدید را در ساعت ۰۰:۰۰ روز یک شنبه منتشر کنید، به این دلیل که مردم به دنبال خواندن مطالب جدید در آغاز هفته هستند. همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید، صفحات با ورژن AMP شاهد ۲ درصد کلیک بیشتر نسبت به صفحات دیگر هستند. ۹۲۰ دنبال کننده (همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید) دریافت کرده است. به عنوان مثال ابتدا سایت طراحی می شود، سپس اقدام به محتوانویسی و سئو می شود، رفتار کاربران بررسی می شود و سپس با تحلیل رفتار کاربران اقدام به تبلیغات هدفمند و راه اندازی کمپین نمایید.

چنانچه سایت شما در نتایج اولیه موتورهای جست و جو نمایش داده شود، افراد بیشتری وارد سایت شما شده و برای شما تبلیغ خواهد شد. سرمایه گذاری در رسانه های اجتماعی ضروری است. مطالعات موردی در بین ۱۲ تاکتیک در رده پنجم بعد از شبکه های اجتماعی و خبرنامه ها قرار دارد.