آخرین اخبار از حداقل دستمزد سال 99 – تجارتنیوز

یعنی میخواهم بگویم اگر قرار بر برخورد از قبل برنامهریزی شده باشد، باید با اصل کار که سیدهادی بود برخورد میشد. نقلی هم از آقای طاهری اصفهانی هست که خطاب به امام میگوید شما را به خدا سیدمهدی را ول کنید و سیدهادی را بگیرید که اصل فتنه او است! تا اینجایش را همه شنیدهاید، اما ادامه نامه که کمتر به آن توجه شده جالبتر است و مرور آن کاملا مشخص میکند وقتی از «مهندسی ذهن آقای منتظری» حرف میزنیم یعنی چه.

این دستگیری که اتفاق افتاد، شکاف های بین دو جناح هم خیلی بیشتر و شدیدتر شد، به خصوص که طیف آقای منتظری همه چیز را را زیر سر هاشمی و آقا و حاجاحمد میدانستند.

سیدهادی بود که همه را میچرخاند. از آنجا که «المُومِنَ یَنظُرُ بِنُورِ اللهِ» و «یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنُوا اتَّقُوا اللهَ وَ آمِنُوا بِرَسُولِهِ یُؤْتِکُمْ کِفْلَیْنِ مِنْ رَحْمَتِهِ وَ یَجْعَلْ لَکُمْ نُوراً تَمْشُونَ بِه» این نور را امام داشت و مصداق این آیه بود هم در انقلاب و هم پس از پیروزی.

اینها برخیشان با انگیزه کدورت و خصومت شخصی با آن جریان و برخی به خاطر احساس مسئولیتی که نسبت به مسائل انقلاب داشتند با سیستم در تعامل بودند. سیدمهدی میگوید این مثلث میخواهد جریان انقلابیِ دور شما یعنی سیدهادی و سعید و من را حذف کند.

وی تاکید کرد: با برخی رفتارها، رغبت از مردم برای حضور در انتخابات گرفته شده است در حالی که عدم حضور مردم در صحنه و مشارکت نداشتن در انتخابات یک آسیب جدی برای نظام، حکومت و کشور است و هر جریان سیاسی با از دست دادن پشتوانههای مردمی خود قطع به یقین محکوم به شکست خواهد بود. همچنین محسن هاشمی در وزارت کشور حضور یافت و برای انتخابات نام نویسی کرد.

البته بطور کلی بعد از ماجرای دستگیری سیدمهدی و مشکلاتی که آقای منتظری درست کرد، مجوز کنترلهای فنی هم توسعه پیدا کرد و دست سیستم بازتر شد. در معادلات بیت آقای منتظری و بیت امام، چند نفر بودند که با بقیه متفاوت بودند. » ببینید ذهن نفر دوم نظام را چطور شکل میدهند! اگر درست یادم باشد در پرونده قبل انقلابش هم دیدم که ساواک گفته این فرد، ذهن فوق العاده تخریبگری برای شیطنت و به هم ریختن اوضاع دارد. عدم اهتمام دولت به اخذ مالیات، هم راه درست کسب درآمد و جبران کسری بودجه را بسته و هم راه سوداگری کاذب را گشوده است.

بنابراین اجرای کامل و درست قانون حداقل دستمزد بسیار مهم است؛ چراکه عدالت نیست کارفرمایی این موضوع را رعایت کند و کارفرمای دیگر از مزیت رقابتی به دلیل پرداخت حقوق پایینتر برخوردار باشد. اینها چیزی نیست که قابل انکار باشد. با همهگیری ویروس کرونا از اسفند ۱۳۹۸، این ویروس تأثیرات منفی قابل توجهی بر کسبوکارهای ایران گذاشته است. 2. اکران عمومی یا اکران اصلی که با حضور مردم در سینماهای سرتاسر کشور انجام میشود و تا بازه زمانی مشخص شده توسط سازمان سینمایی وزارت ارشاد روی پرده می ماند که این بازه زمانی بسته به عوامل و موانع مختلف میتواند بلند و کوتاه و بعضاً خیلی کوتاه شود!

اما موضع آقای منتظری درباره اعترافات سیدمهدی هم خیلی جالب است. زمانی که سیدمهدی که دستگیر شد آقای منتظری ملاقاتهایش را تعطیل کردکه در نوع خودش واکنش تندی محسوب میشود. نوع مدرسه:دولتی روزانه جنسیت مدرسه:پسرانه شیفت مدرسه:تک شیفت صبح سال تأسیس مدرسه:1362 لازم به ذکرمی باشد که این مدرسه نو ساخت و به جای یک مدرسه قدیمی که مربوط به مهاجرین جنگی بوده ساخته ،که در سال 1391بازسازی شده است. ضروری است تا واحدهای مختلف، لیست کاملی از گزارش­های دوره­ای خود را به صورت چکلیست یا فرم خلاصه شده­ای از عنوان، نوع گزارش و زمان­های ارائه، در اختیار مدیریت طرح و برنامه قرار بدهند.

2. ۲. گزارش درخواستی: این گزارش مدیریتی از قبل برنامه ریزی نشده است. روشن است و دارد گزارش میکند که طیف ما در دفتر چه میکردیم. آیا تشخیص بیماری ناشی از کار در ارجاع کار سبک تر به کارگر تاثیر دارد؟ از باب مثال پخش آن قسمت از سخنان آقا که جنبه انتقادی از مسئولین سپاه و غیره داشت پررنگ تر نشان دادند. با سپری شدن ۱۱۵ روز از سال آبی، تا ۲۵ دی ماه (سال آبی ۱۴۰۱-۱۴۰۰) میزان کل حجم آب در مخازن سدهای کشور حدود ۱۹.۶ میلیارد متر مکعب است که نسبت به مدت مشابه سال آبی گذشته ۲۷ درصد کاهش نشان میدهد.

بر اساس تصمیم هیئت وزیران، حقوق شاغلین دستگاههای اجرایی در سال 1399، ۱۵ درصد نسبت به سال ۱۳۹۸ افزایش یافته به طوری که پس از افزایش مذکور، حکم حقوقی آنان از 28 میلیون ریال کمتر نخواهد بود. 5- در پایان لازم به ذکر است، با سیستمی سازی فرآیند اعطای اینماد از دو سال گذشته و حذف بررسی های کارشناسی، میانگین زمان اعطای اینماد به کمتر از یک روز کاهش یافته که این موضوع توسط مرکز ملی فضای مجازی هم مورد بررسی و راستی آزمایی قرار گرفته و صحت آن به طور مکتوب توسط رئیس مرکز ملی فضای مجازی به رئیس جمهور محترم اعلام شده است. معمولا دانشجویان هنگام تکمیل گزارش کار خود به تحقیق و جست و جو پرداخته و منابع مختلفی را نیز مورد مطالعه قرار می دهند.